Populær DAYANG H5 tung last åben førerpladser Kabine Last 200CC 3 hjulet trehjulet motoriseret trehjulet cykel 150CC last trehjulet trehjulet







Populær DAYANG H5 tung last åben førerpladser Kabine Last 200CC 3 hjulet trehjulet motoriseret trehjulet cykel 150CC last trehjulet trehjulet
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Åben |
| Certificering | CCC |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3380 mm*1250 mm*1580 mm |
| Farve | Grøn |
| Produktnavn | Trehjulet trehjulet cykel |
| Motor | 200CC, vandkølet |
| Motortype | Enkelt Cyklinder 4 Takt |
| Dæk | 5.00-12 |
| køl | 50*100 |
| Bagaksel | Intergral boostertromle 220 |
| Støddæmper foran | 06 |
| Bagfjederblad | 5+2 |
| Bagagerums størrelse | 2m*1.3m |
Populære tags: 150cc last trehjulet trehjulet, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg










