Luksusvogn motoriseret last trehjulet motorcykel 200cc trehjulet motorcykel fremstillet i Kina bedste pris med høj kvalitet Åben krop trehjulet motorcykel





| vare | værdi |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Åben |
| Certificering | CCC |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Forskydning | 201 - 250cc |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.6m*1.4m*1.35m |
| Produktnavn | Trehjulet trehjulet cykel |
| Farve | Rød |
| Motor | 250cc vandkølet |
| Dæk | 5.5-13 |
| Brændstoftype | Benzin Benzin |
| Bagagerums størrelse | 2.30*1.40m |
| støddæmper | Mountain type støddæmper/09 støddæmper |
| Bagaksel | Fuldt flydende booster king |
| køl | 50*100 |
| Blad forår | 6+2 stk |
Populære tags: åben krop trehjulet lastmotorcykel, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg















