DY-P1 luftkølet motor motoriseret trehjulet cykel 150cc 175cc 200cc presenning lastcykel med soltag Semi kabine tre hjul last motorcykel med tag









DY-P1 luftkølet motor motoriseret trehjulet cykel 150cc 175cc 200cc presenning lastcykel med soltag Semi kabine tre hjul last motorcykel med tag
| vare | værdi |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Åben |
| Certificering | ISO9001 |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Forskydning | 111 - 150cc |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Produktnavn | Last trehjulet cykel |
| Farve | Rød |
| Motor | 150cc luftkølet |
| chasis | 40*80 |
| Bagagerums størrelse | 1.8m*1.3m |
| støddæmper | 50 |
| Dæk | 4.50-12 |
| Hjul | 3 hjul |
| Brændstof | Gaoline |
| Batteri | 9A |
Populære tags: trehjulet lastmotorcykel med tag, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg













