Motoriseret lastning 1000 kg godstrehjulede cykler med åben kabine brugt i gården DAYANG Prince i Grå med førerhus Trehjulet cykel med låg til passager






Motoriseret lastning 1000 kg godstrehjulede cykler med åben kabine brugt i gården DAYANG Prince i Grå med førerhus Trehjulet cykel med låg til passager
| vare | værdi |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Åben |
| Certificering | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.3m*1.2m*1.4m |
| Produktnavn | Last trehjulet cykel |
| Farve | Tilpasset |
| Motor | 200CC |
| Motortype | Enkelt Cyklinder 4 Takt |
| Dæk | 5.00-12 |
| Bremse | Tromlebremse |
| Start system | Elektrisk + kickstart |
| Brændstoftype | Benzin Benzin |
| Type | DY-TZ1 |
| Lastekapacitet | 800 kg |
Populære tags: trehjulet cykel med låg til passagerer, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg












