| Model | DY150ZH-C |
| Lastdimension (L*W) | 1700*1250 mm |
| Motortype | enkelt cylinder, firetakts, luftkølet |
| Slagvolumen (ml) | 150cc |
| Max effekt | 9,0 kW |
| Maks. Drejningsmoment | 11N.m |
| Tænding | CDI |
| Nettovægt (kg) | 300 |
| Max belastning (kg) | mere end 3000 kg |
| Bremse (F/R) | tromme/tromme |
| startsystem | elektrisk/spark |
| dækstørrelse | 5.00-12 |
| Smitte | aksel |
| Batteri | 12v9a |
| indlæser antal (40HQ) | 50 sæt med CKD pakningsmetode |

firma introduktion
Baseret på bedste kvalitet, konkurrencedygtig pris og karakteristisk udseende opfylder DAYANG-produkter et stadigt stigende behov for markedet og sikrer ikke kun sin status på det kinesiske marked, men eksporteres også til mange lande og regioner, såsom Mellemøsten, Sydamerika, Sydøst Asien og Afrika.


Vi leverer CKD, SKD trehjulet cykel. Eventuelle særlige krav til emballagen, bedes du kontakte os. Hvert modelmateriale vil blive pakket separat, emballeringssystemet vil følge ISO -standarderne for pakning. De skrøbelige materialer skal pakkes i henhold til ISO -skrøbeligt emballeringssystem Vi har den mest professionelle emballagetransport af store lastbiler til havnen og internationalt transportsamarbejde.
Bundbeslags motor
(1) Integrer hoved- og hjælpeaksler, gearmekanisme, bakgear og motorforstærker i en transmission, adskill kraftsystemet helt fra transmissionssystemet og reducer motorbrudshastigheden; på samme tid, fordi bakgearet er afbrudt Pålideligheden af hele køretøjet er stærkt forbedret
(2) Motorens udgangsaksel er designet til at være centreret, og venstre og højre halvaksel på bagakslen er nøjagtig den samme. Kraftoverførslen er mere stabil, effektiviteten er højere, køretøjets vibrationer er lavere, og vedligeholdelsen er mere bekvem.
(3) Motoren har 6 fremadgående gear + 2 ekstrahjul, i alt 12 fremadgående gear, og gearforholdet, modulet og tandtykkelsen øges alle
(4) Køretøjer med lange akselafstande har alle to-trins transmission for at forbedre køretøjets kørekvalitet og forlænge levetiden for dele og komponenter.
Populære tags: lukket kabine1000 kg lastfragtrehjulet cykel, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg













