DAYANG DY-P2 Fabrikspris engros nyeste teknologi 2 sæder passager lukket trehjulet cykel med stor lastboks Super tung lastning lastbil trehjulet









DAYANG DY-P2 Fabrikspris engros nyeste teknologi 2 sæder passager lukket trehjulet cykel med stor lastboks Super tung lastning lastbil trehjulet
| vare | værdi |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | lukket |
| Certificering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Forskydning | & gt; 250cc |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.7M*1.5*1.4m |
| Produktnavn | Last trehjulet cykel |
| Motor | 1000cc, vandkøling |
| køl | 50*100 |
| Bagaksel | Intergral boostertromle, 250 |
| opearerende model | Håndtag (valgfrit bilrat) |
| Blad forår | 6+3 |
| Bagagerums størrelse | 2.4*1.5 |
| Dæk | 5.50-13 |
| Kabine | helt lukket |
| Lastkasse | 2.4*1.5 |
Populære tags: super tung lastning lastbil trehjulet, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg













