Kinesisk billig 175cc trehjulet motorcykel ambulance trehjulet lastbil til salg ambulance
DAYANG 2021hot sælger 175CC billig trehjulet ambulance trehjulet cykel speciel trehjulet fabrik engros motoriserede trehjulede cykler






| vare | værdi |
| Brugt til | Passager |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Lukket |
| Certificering | CCC |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Forskydning | 201-250CC |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3900*1420*1650 mm |
| Produktnavn | ambulance |
| Farve | hvid |
| Motor | 175cc |
| Motortype | Vandkølet motor |
| højeste hastighed | 65 km/t |
| Lastekapacitet | 1000 kg-2000 kg |
| sæde | 2 SÆDE |
| Brændstoftype | Benzin Benzin |
| Dæk | 5.0-12 |
| Vægt | 630 kg |
Chongqing Beiyi Motorcykel Manufacturing Co, Ltd er specialiseret i forskning, fremstilling og salg af forskellige motorcykler og relaterede reservedele, og blandt vores fremragende produkter er DAYANG Motorcycle en af Kinas top ti motorcykelmærker.
I 2018 øgede virksomheden sine investeringer i informationsstyring og udviklede uafhængigt et produktionsstyringssystem, salgsstyringssystem og kundehåndteringssystem. Ledende i industrien; s informatization udvikling.
I 2019 steg markedssalget for de tre produkter udviklet af vores virksomhed kraftigt og blev benchmark for jævnaldrende for at efterligne plagiat.
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd er forpligtet til forskning og fremstilling af produktionsmidler i Kina; s landbrugs transportabel transport,
For at imødekomme den stigende efterspørgsel efter transportværktøjer fra forbrugergrupper domineret af landmænd.
Det producerer hovedsageligt trehjulede motorcykler i Dayang-serien, herunder godsvogne i forskellige forskydninger og stilarter, ældre biler, turistbiler, fritidskøretøjer, alt inklusive trehjulede personbiler og halvpakkede lastbiler.
Samtidig er virksomheden også engageret i forskning og udvikling, produktion og anvendelse af nye og miljøvenlige energibesparende køretøjer.
De skrøbelige materialer skal pakkes i henhold til ISO skrøbelige materialer pakningssystem Vi har mest professionel emballagetransport af store lastbiler til havnen og internationalt transportsamarbejde.
Populære tags: semi kabine ambulance motoriserede trehjulede cykler, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg













