
Dayang trehjulet cykel vedtager front rocker arm dobbelt stødabsorbering, stabil og komfortabel, velegnet til forskellige vejforhold
Formen og designet er nyt. Den firkantede frontflade integrerer dayang-gen LED-forlygter, som er konkave i en V-form, og de prismatiske blinklys på begge sider ligner to små øjne. Kroppens linjer er glatte og runde, hvilket ikke kun garanterer et godt udsyn og god håndtering, men også opfylder offentlighedens krav til sportsstil. Motoren har et slagvolumen på 1,6L og er udstyret med en manuel gearkasse med 6-hastighed. Kraftig, økonomisk og effektiv; komplet sikkerhedskonfiguration. Overdimensioneret forrude, udstyret med automatiske vinduesviskere, fantastiske bakspejle og næblignende fremspring på forskærmene ser dominerende ud

De otte designoptimeringer
1. Det originale chassisstrukturdesign er mere rimeligt, højere styrke, mere holdbart, hvilket gør køretøjets sikkerhed højere
2. Motoren vedtager fjederforbindelse, som er mere behagelig og nem at udskifte
3. Batteriboks kan installeres fra 18A til 32A og kan udskiftes efter ønske, hvilket sparer bekymring og bekvemmelighed
4. Med armlænssæde og værktøjskasse for nem transport
5. Med efterbrændermekanisme for at gøre klatring lettere
6. Trehjulet cykel er fortykket og svejset af robot plus manuel svejsning, hvilket gør den samlede styrke stærkere
7. Akselafstandsdesign er mere rimeligt for at forhindre ulykker under belastningstilstanden
8. Klassisk udseende, ny matchning, bedre ydeevne, holdbar, sikker eskorte, spar bekymring og indsats.


| vare | værdi |
| Brændstoftankkapacitet | 10-20L |
| Passagerer | 1 |
| Bremsesystem | Forreste tromle plus Bagtromle |
| Dækstørrelse | 5.00-12 |
| Køreklar vægt | 400-500 kg |
| Maksimal hastighed | 30-50Km/t |
| Nyttelastkapacitet | Større end eller lig med 400 kg |
| Karakterevne | 10-15 grad |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Åben |
| Strøm | 200 - 250W |
| Spænding | 48V |
| Forskydning | 111 - 150cc |
| Mærke navn | CQSP |
| Oprindelsessted | Kina |
| Chongqing | |
| Størrelse | 2000*1350 mm |
| Certificering | PUNKT |
| Motor | 150CC, luftkølet |
| Last | 1.7m*1.25m |
| Batteri | 12V9Ah |
| Strøm | > 800W |
| Farve | Tilpasset |

DAYANG trehjulede cykler refererer til bildesignprincipper, fra rammestrukturen for at optimere designet, for at lave mindre køretøjskørselsvibrationer, lavere støj, stærkere stabilitet!
Med hensyn til trehjulssvinget, vil DAYANG trehjulet cykel med præcist design på vinklen på trehjulet stigerør og armatur for at sikre, at styretøjet er fleksibelt og bærbart, at køre på 80 yards stadig ikke løber væk, vil ikke pendulere!
Populære tags: 300cc trehjulet motorfarm, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg









