DAYANG Populær højkvalitets XK3 lukket kabine lastcykel 200CC 250CC 300CC 350CC motoriseret trehjulet 1 års garanti Heavy Load lukket kabine Lastcykler Lukket førerhus trehjulet XK3 stor lastboks 2,4m*1,3m 250cc 300cc last trehjulet passager trehjulet CCC OEM direkte salg fra fabrikken





DAYANG Populær højkvalitets XK3 lukket kabine lastcykel 200CC 250CC 300CC 350CC motoriseret trehjulet 1 års garanti Heavy Load lukket kabine Lastcykler Lukket førerhus trehjulet XK3 stor lastboks 2,4m*1,3m 250cc 300cc last trehjulet passager trehjulet CCC OEM direkte salg fra fabrikken
| vare | værdi |
| Brugt til | Last |
| Kørselstype | Motoriseret |
| Kropstype | Lukket |
| Certificering | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Strøm | & gt; 800W |
| Spænding | 12V |
| Forskydning | & gt; 250cc |
| Mærke navn | DAYANG |
| Oprindelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Produktnavn | Last trehjulet cykel |
| Farve | Blå |
| Motor | Vandkølet |
| Motortype | 250 300cc |
| Bremse | Tromlebremse |
| Dæk | 5.00-12/5.5-13 valgfri |
| Lastekapacitet | 1000 kg-2000 kg |
| Brændstof | Gaoline |
| Bagagerums størrelse | 2.4*1.4m |
| chass | 40*100 |
Populære tags: tung last lukket kabine last trehjulede cykler, Kina, leverandører, producenter, fabrik, tilpasset, høj kvalitet, til salg













